Ubytování v Chebu

Zrekonstruované pokoje na klidném místě 

Hledáte klidné místo pro svou pracovní cestu nebo dovolenou? Jste na správném místě. Rádi Vás ubytujeme ve zrekonstruovaných pokojích. Nabízíme pokoje jak pro individuální (firemní) klientelu tak pokoje pro rodiny či partu přátel. U nás Vám nic nebude chybět.

Otevírací doba recepce: 

  • Dle tel. domluvy
  • Ubytování od 14:00 do 18:00
  • Odjezd do 10:00

Naše pokoje

Celková kapacita penzionu je 28 lůžek. Nabízíme dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj s možností jedné přistýlky a pětilůžkové pokoje. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, TV, internetovým Wi-Fi připojením a trezorem. Zdarma můžete zaparkovat přímo před penzionem, rádi Vám uschováme i Vaše kola. Přímo v penzionu si můžete vychutnat bohatou snídani (za extra příplatek 180 Kč/ osoba). Pětilůžkové pokoje se navíc skládají ze dvou ložnic. Dostatek místa zaručen.

Pro všechny ubytované hosty je k dispozici dostatečně velká zahrada s bazénem (připravujeme), posezením, grilem a prolézačkami pro děti.

Cafe a restaurace Dolíček

Penzion provozuje kavárnu a restauraci. Vaříme a pečeme opravdu poctivě, pouze z kvalitních surovin. Rádi pro Vás připravíme oběd nebo večeři i malé občerstvení na večerní posezení v restauraci či na zahradě. Naše zákusky a dorty jsou vyhlášené v celém Chebu. Každý den připravujeme čerstvé dobroty do vitríny. Plánujete důležitou oslavu? Rádi pro Vás připravíme dort dle Vašich přání. Navštivte sekci "Cafe/ Restaurace" kde se dozvíte více.